Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Trenerka Reebok

  64.90  51.92 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Trenerka set (duksi dhe të poshtmet) nga brendi Reebok.
  Linear Logo
  Përbërja e materialit: 70% pambuk / 30% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Reebok

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.