Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka të poshtme

  54.90  43.92 

  Ngjyrë

  • Kremtë/Hiri
  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Puma Evostripe Knitted
  Trenerka të poshtme nga brendi Puma.

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Kremtë/Hiri, Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.