Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka të poshtme

  12.95  11.66 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  • 3XL3XL
  Clear

  Përshkrim

  Trenerka të poshtme nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 80% pambuk / 20% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL, 3XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.