Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Trenerka të poshtme

  43.90  35.12 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Trenerka të poshtme nga brendi Nike.
  Nike Sportswear Club
  Përbërja e materialit: 80-82% pambuk / 18-20% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.