Menu

Menu

  Shporta

  E shitur

  Trenerka të poshtme

  49.00 

  Ngjyrë

  • Hiri e hapur

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Trenerka të poshtme nga brendi Nike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Hiri e hapur

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.