Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka të poshtme

  59.90  53.91 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Trenerka të poshtme nga brendi Nike.
  Nike Dri-Fit
  Përbërja e materialit: 62% pambuk / 38% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.