Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka të poshtme

  65.90  59.31 

  Ngjyrë

  • Hiri e hapur

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Trenerka të poshtme për meshkuj nga brendi Nike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Hiri e hapur

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.