Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka të poshtme

  24.99  17.00 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 5585582H Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Trenerka të poshtme nga brendi J. Hart & Bros.
  Përbërja e materialit: 92% pambuk / 8% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.