Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Trenerka të poshtme

  49.90  24.00 

  Ngjyrë

  • Kafe

  Madhësi

  • 3434
  • 3636
  • 3838
  • 4040
  Clear
  SKU: GD4288K Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Trenerka të poshtme nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Kafe

  Madhësi

  34, 36, 38, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.