Menu

Menu

  Shporta

  Trenerka të poshtme

  39.00 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Trenerka të poshtme nga brendi Nike.
  Nike Sportswear Club
  Përbërja e materialit: Trupi: 80% pambuk / 20% poliester. Xhepa: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.