Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka të poshtme

  65.90  52.72 

  Ngjyrë

  • Bordo
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Trenerka të poshtme nga brendi Nike.
  Nike Sportswear
  Përbërja e materialit: 80% pambuk / 20% poliester

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Bordo, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.