Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka të poshtme Adidas

  59.90  29.00 

  Ngjyrë

  • Kuqe
  • Safir
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • 2XL2XL
  Clear
  SKU: FM38134A Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Adidas Firebird Track

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Kuqe, Safir, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, 2XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.