Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka të poshtme Adidas

  59.90  29.00 

  Ngjyrë

  • Kuqe
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: FM98968A Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Adidas Big Trefoil Track

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Kuqe, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.