Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Trenerka të poshtme Adidas

  44.90  22.00 

  Ngjyrë

  • Rozë
  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear
  SKU: FM61867A Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Adidas Favorites

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Rozë, Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.