Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka të poshtme

  49.90  39.92 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 3434
  • 3636
  • 3838
  • 4040
  Clear

  Përshkrim

  Trenerka të poshtme Adidas Trefoil Essentials Cuffed
  Përbërja e materialit: 70% pambuk / 30% poliester i ricikluar.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  34, 36, 38, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.