Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka të poshtme

  49.90  34.00 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: GD2558Z Kategoria: , ,

  Përshkrim

  Trenerka të poshtme Adidas.
  Adidas Trefoil Essentials
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.