Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka të poshtme Nike

  43.90  39.51 

  Ngjyrë

  • Bordo
  • Hiri
  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Trenerka të poshtme Nike
  Përbërja e materialit:
  Trupi: 80% pambuk / 20% poliester; Xhepat: 100% pambuk

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Bordo, Hiri, Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.