Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka të poshtme Puma

  54.90  27.00 

  Ngjyrë

  • Gjelbër e thellë
  • Hiri
  • Kaltër Prusiane
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  • 3XL3XL
  Clear

  Përshkrim

  Puma Evostripe

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Gjelbër e thellë, Hiri, Kaltër Prusiane, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL, 3XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.