Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Trenerka të poshtme

  44.90  22.00 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Trenerka të poshtme nga brendi Puma.
  Rebel Knitted

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.