Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Trenerka të poshtme

  54.90  43.92 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Trenerka të poshtme Adidas Versatility
  Përbërja e materialit: 67% pambuk, 33% poliester i ricikluar.

   

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.