Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka të poshtme

  74.90  59.92 

  Ngjyrë

  • Gjelbër

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Trenerka të poshtme nga brendi Adidas.
  Adidas Z.N.E. Aeroready
  Përbërja e materialit: 58% poliester / 42 poliester i ricikluar.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Gjelbër

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.