Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka të poshtme

  24.95  22.46 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Trenerka nga brendi Italian Piazza Italia.
  Përbërja e materialit 75% poliester 23% viskozë 2% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.