Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Triko

  19.95  9.00 

  Ngjyrë

  • Bordo-Vjollcë
  • Hiri
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Triko nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 50% viskozë / 28% poliester / 22% najlon.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bordo-Vjollcë, Hiri, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.