Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Triko

  14.95  13.46 

  Ngjyrë

  • Bordo
  • Kafe
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Triko nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 50% viskozë / 28% poliester / 22% najlon.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bordo, Kafe, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.