Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë

  29.95  14.00 

  Ngjyrë

  • Kuqe

  Madhësi

  • 5/65/6
  • 7/87/8
  • 8/98/9
  • 9/109/10
  • 11/1211/12
  • 13/1413/14
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë me jakë koreane.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kuqe

  Madhësi

  5/6, 7/8, 8/9, 9/10, 11/12, 13/14

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.