Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Xhaketë

  29.95  14.00 

  Ngjyrë

  • Rozë e lehtë

  Madhësi

  • 3/43/4
  • 4/54/5
  • 5/65/6
  • 9/109/10
  • 11/1211/12
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë me jakë koreane.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Rozë e lehtë

  Madhësi

  3/4, 4/5, 5/6, 9/10, 11/12

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.