Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë

  19.95  9.00 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 3/43/4
  • 7/87/8
  • 8/98/9
  • 9/109/10
  • 11/1211/12
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë me kapelë dhe xhepa.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  3/4, 7/8, 8/9, 9/10, 11/12

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.