Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Xhaketë

  69.99  34.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër Prusiane

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: KP5499055 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Xhaketë me jakë klasike, mbyllja me butona.

  Informacion shtesë

  Markë

  Man Code

  Ngjyrë

  Kaltër Prusiane

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.