Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë

  19.95  17.96 

  Ngjyrë

  • Ambergris
  • Bordo
  • Gjelbër
  • Kaltër
  • Kremtë
  • Portokalli e mbyllur
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë e përshtatshme për stinën e vjeshtës nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Ambergris, Bordo, Gjelbër, Kaltër, Kremtë, Portokalli e mbyllur, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.