Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë

  29.95  23.96 

  Ngjyrë

  • Akull
  • Kaltër e mbyllur
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë e përshtatshme për stinën e vjeshtës nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 100% najlon.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Akull, Kaltër e mbyllur, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.