Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë

  39.99  35.99 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketa për femra nga brendi Nice & Chic.
  Përbërja e materialit: 92% poliester / 8% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.