Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë

  17.95  16.16 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • 1212
  • 3/63/6
  • 6/96/9
  • 1818
  • 2424
  • 3030
  • 3636
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  12, 3/6, 6/9, 18, 24, 30, 36

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.