Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Xhaketë

  29.99  26.99 

  Ngjyrë

  • Verdhë-Portokalli

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë për femra nga brendi Iwie.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Verdhë-Portokalli

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.