Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Xhaketë

  49.99  44.99 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  • 3XL3XL
  Clear
  SKU: 5489011 Kategoria: , , ,

  Përshkrim

  Xhaketë me tre shirita në tre ngjyra, mbyllja me zinxhir, xhepat me mbyllje me zinxhir.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL, 3XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.