Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë

  34.95  27.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • 3/43/4
  • 4/54/5
  • 5/65/6
  • 7/87/8
  • 8/98/9
  • 9/109/10
  • 11/1211/12
  • 13/1413/14
  Clear
  SKU: XH39399NP Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Xhaketë për djem nga brendi Piazza Italia Kids.
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  3/4, 4/5, 5/6, 7/8, 8/9, 9/10, 11/12, 13/14

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.