Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë

  49.95  29.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër
  • Portokalli

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 39443KP Kategoria: , ,

  Përshkrim

  Xhaketë për meshkuj nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 100% najlon.

   

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër, Portokalli

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.