Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë

  59.95  39.00 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 39457H Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Xhaketë për meshkuj nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.