Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Xhaketë

  39.99  35.99 

  Ngjyrë

  • Kaltër Persiane
  • Kuqe

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  • 3XL3XL
  Clear
  SKU: 548975A Kategoria: , , ,

  Përshkrim

  Xhaketë e lehtë me xhepa.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Kaltër Persiane, Kuqe

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL, 3XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.