Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë

  29.99  26.99 

  Ngjyrë

  • Bordo e mbyllur

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë me kapelë nga brendi Nice & Chic.
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Bordo e mbyllur

  Madhësi

  S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.