Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë

  69.99  49.00 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  • 3XL3XL
  Clear
  SKU: 5584615Z Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Xhaketë për meshkuj nga brendi J. Hart & Bros.
  Përbërja e materialit: 66% pambuk / 34% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL, 3XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.