Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Xhaketë

  59.99  47.99 

  Ngjyrë

  • Kafe

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë për femra nga brendi italian Iwie.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Kafe

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.