Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë

  49.95  39.00 

  Ngjyrë

  • Gjelbër e hapur
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë nga brendi Italian Piazza Italia.
  Përbërja e materialit 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Gjelbër e hapur, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.