Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Xhaketë

  49.99  24.00 

  Ngjyrë

  • Kremtë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  • 3XL3XL
  Clear

  Përshkrim

  Xhaket nga brendi Italian J. HART & Bros
  Përbërja e materialit 100%Poliester

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Kremtë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL, 3XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.