Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë

  49.95  39.00 

  Ngjyrë

  • Hiri
  • Kafe

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 34376Z Kategoria: , ,

  Përshkrim

  Xhaketë nga brendi Italian Piazza Italia
  Përbërja e materialit 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Hiri, Kafe

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.