Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë

  34.95  27.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • 1010
  • 1212
  • 1414
  • 3/43/4
  • 5/65/6
  • 7/87/8
  • 8/98/9
  Clear
  SKU: 39398KM Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Xhaketë nga brendi Piazza Italia Kids.
  Përbërja e materialit : 100% Poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  10, 12, 14, 3/4, 5/6, 7/8, 8/9

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.