Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë

  39.95  19.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër Prusiane

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 29291 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Xhaketë e përshtatshme me kapelë dhe me xhepa.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër Prusiane

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.