Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë Adidas

  119.90  89.00 

  Ngjyrë

  • Bordo

  Madhësi

  • 3434
  • 3636
  • 3838
  • 4040
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bordo

  Madhësi

  34, 36, 38, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.