Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë Adidas

  199.90  179.00 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.