Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë Adidas

  89.90  49.00 

  Ngjyrë

  • Bezhë

  Madhësi

  • 3434
  • 3636
  • 3838
  • 4040
  • 4242
  Clear
  SKU: GD2509B Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Xhaketë nga brendi Adidas.
  Përbërja e materialit: 100% poliester i ricikluar.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bezhë

  Madhësi

  34, 36, 38, 40, 42

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.