Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë Adidas

  119.90  79.00 

  Ngjyrë

  • Gjelbër

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear
  SKU: GH4591GJ Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Xhaketë nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Gjelbër

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.